دانلود(پاورپوینت موزه علمی آب)

. دانلود پاورپوینت با موضوع موزه علمی آب در قالب ppt ودر48اسلاید، قابل ویرایش برشی ازمتن تحقیق: ضرورت انتخاب پروژه: موزه ها به عنوان اصلي ترين مراكز معرفي كننده واقعيتهاي هنري وآموزشی و فرهنگي هر جامعه محسوب می شوندومی توانندبه عنوان یک فضای آموزشی وپاورپوینت موزه علمی آب|1921694|aks2029691|پاورپوینت موزه علمی آب
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت موزه علمی آب هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

.

دانلود پاورپوینت با موضوع موزه علمی آب

در قالب ppt ودر48اسلاید، قابل ویرایش

برشی ازمتن تحقیق:

ضرورت انتخاب پروژه:

موزه ها به عنوان اصلي ترين مراكز معرفي كننده واقعيتهاي هنري وآموزشی و فرهنگي هر جامعه محسوب می شوندومی توانندبه عنوان یک فضای آموزشی وعلمی مفیددر زمان حال باشند. باتوجه به اين كه در معماری غنی و یکی از کشورهای هستیم که بزرگترین میراث معماری و تاریخی را داریم. پس با داشتن این پیشینه خوب ، به بررسی و به کار گیری معنا های موضوع در قالب معماری امروزی را امری ضروری دانسته.

اهداف انتخاب پروژه:

آموزش در هر جامعه يك راه حل كلي است و تمامي ارزش ها و يافته هاي علمی مردمان آن جامعه را در بر مي گيرد . علم هر جامعه به گذشته خود متصل است و ما نمي توانيم علمی را ارزيابي و تصور كنيم كه بدون هويت گذشته خود بتواند خلق و ايجاد شود. باتوجه به اين كه موزه راجايگاهي مناسب براي به نمايش در آوردن فرازونشيب تاريخي ،علمی وفرهنگی ميدانيم پس تجزيه وتحليل آن از ديدگاه مختلف را ضروري دانسته .

- حفظ و نگهداری از عنصری که دارای هویت مکانی و زمانی بوده

- باز یابی الگو ها ومعنا های معماری ایرانی

- معرفی وآشنایی علمی با فرهنگ غنی مصرف وایجاد پیوند فکری با اصول سنتی ایرانی

کلیات موضوع :

آموزش و باورهای تاریخی عامه در فرهنگ غنی ايراني، درخصوص آب، بسیار گسترده و ژرفامند است . پاکدانی آب و سفارش به پاکداری آن از دوران کهن تا امروز، این گونه باورها را نقش زده .در موزه اي که پیش رو دارید با جمع آوري الگوها ومعناهاي آموزشی وتاریخی ونشان دادن آن در قالب كيفيت فضايي وتبديل آن به خط معماري سعي بر اين امر شده . در انتها نیز درباره ایده های طراحی و نیز نحوه ی طراحی موزه و فضاهای پیش بینی شده برای ان مطالبی نیزعنوان شده است.

مفهوم موزه:

شايد بتوان گفت رسمي ترين تعريف موزه از آن شوراي بين المللي موزه ها ( ايكيوم ) است كه اساسنامه اش در فصل دوم ( ماده 3 ) ذيل تعريف موزه آمده است: « موزه مؤسسه اي است دائمي و بدون هدف مادي كه درهاي آن به روي همگان گشوده است و در خدمت جامعه و پيشرفت آن فعاليت مي كند. هدف موزه ها تحقيق در مورد شواهد بر جاي مانده انسان و محيط زيست او، گردآوري ، حفظ و ايجاد ارتباط بين آثار وبه ويژه به نمايش گذاشتن آنها به منظور بررسي و بهره وري معنوي مي باشد. »مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت ساختار سیستمی مدیریت پروژه🔑پاورپوینت ساختار شکست کار در مدیریت پروژه ها🔑پاورپوینت ساختار فایل های اجرایی ویندوز🔑پاورپوینت ساختار نظام شبکه بهداشت🔑پاورپوینت سرمایه گذاری در دوران رکود🔑پاورپوینت سرمایه گذاری و بازارهای پولی و مالی🔑پاورپوینت سرمایه های فکری در مدیریت دانش🔑پاورپوینت سطح هفتم بین المللی سلامت🔑آگهی ترحیم پدر جدید لایه باز و psd (طراحی با فتوشاپ)🔑پاورپوینت سلامت در محیط اداری🔑پاورپوینت سلسله سلجوقیان🔑پاورپوینت سلولی پیشرفته مفاهیم میتوکندری🔑پاورپوینت سمینار بازاریابی🔑پاورپوینت سمینار سیستم های اطلاعات مدیریت MIS🔑پاورپوینت سمينار درس آفت درختان ميوه🔑پاورپوینت سنجش از دور🔑پاورپوینت سنجش رطوبت خاک🔑پاورپوینت پيام هایي ازمعلم بشريت🔑پاورپوینت سوالات اساسی در سیاست گذاری آموزشی🔑پاورپوینت سوالات امتحان نهایی ریاضی سوم تجربی🔑پاورپوینت سوختن هیدروکربن ها🔑پاورپوینت سود در بازار سهام (کانسلیم)🔑پاورپوینت سودمندی واحد حسابرسی داخلی🔑پاورپوینت سوزش معده🔑پاورپوینت سوسک پوست خوار پسته