دانلود(پاورپوینت درباره نمونه گیری و تفسیر CBC و ABG)

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 37 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایینپاورپوینت درباره نمونه گیری و تفسیر CBC و ABG|1683966|aks2029691|پاورپوینت,نمونه گیری و تفسیر CBC و ABG,تکنیک گرفتن نمونه CBC
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره نمونه گیری و تفسیر CBC و ABG هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 37 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

CBC(Cell Blood Count)

—یکی از آزمایش های معمولی که برای تمام بیماران قبل از عمل جراحی به عمل می آید، انجام آزمایش CBC می باشد. گاهی در حین عمل برای تعیین میزان خونریزی و ترانسفوزیون انجام این آزمایش ضروری ست. تکنیک گرفتن نمونه CBC:

1- یک ورید مناسب انتخاب و با پنبه و الکل ضدعفونی می شود.

2- یک سی سی خون از بیمار گرفته می شود.

3- خون داخل ظرف سیتراته ریخته و خوب مخلوط می شود.

4- برچسب مشخصات روی نمونه الصاق می شود و به آزمایشگاه ارسال می شود.مطالب دیگر:
📂جزوه آزفیزیک2📂گزاش کارآموزی بررسی فرایند تولید كارخانه رب گلچین مغان📂گزاش کارآموزی خورجینگ و تكنولوژی آن📂جزوه دینامیک ماشینها📂گزاش کارآموزی عایق بندی ترانسفورماتور📂جزوه آموزش نرم افزار متلب در رشته برق📂گزاش کارآموزی نمایندگی مجاز سایپا مبارکه📂دوره كارورزی حمل بار مرحله مقدماتی📂جزوه ماشینهای الکتریکی2📂جزوه کنترل فرایندها📂گزاش کارآموزی انواع پمپ های هیدرولیک📂گزاش کارآموزی گرافیک و نرم افزار هنر📂گزاش کارآموزی تحلیلی بر آزمونهای مجموعه بوستر📂جزوه فیزیک 3📂جزوه ویژوال بیسیک📂گزاش کارآموزی ایمنی در جوشكاری📂جزوه کنترل صنعتی📂گزاش کارآموزی در مورد ساختمان تابلوها📂جزوه اعداد مختلط📂گزاش کارآموزی شركت سهامی كشت و صنعت و دامپروری مغان📂جزوه گسسته قلی زاده📂گزارش کارآموزی صنایع نساجی وکیل📂گزارش کارآموزی كارخانه فولاد مازندارن شاخه ای از فولاد طبرستان📂گزارش کارآموزی كنترل فرآیند آماری📂گزارش کارآموزی شرکت قالب سازی